Van B. King in Hikayesi

Soca Boys ‘un (özlellikle Van B. King ‘in ) hit sarkisi olan ‘Follow The Leader ‘ ile yakaladigi basarili hikayesi herkesin dikkatini çekmistir ve bu sarki bütün dünyada bir numaraya ulasmistir. Hollanda'da ‘Follow The Leader ‘ sarkisi dört hafta boyunca bir numarada kalmistir ve milli marsi gibi olmustur. Bu yüzden Van B. King ‘in bir numarada TMF ödülü ve ‘Tout Fabienne ‘ show programinda altin CD almasina sasmamak gerek.

Bu sebeplerden dolayi ‘Follow The Reader ‘ sarkisi sadece Soca BOys'un ‘The ALbum'adli albümünde degil , ayni zamanda birçok derleme albümde de yer almistir.Popülaritesi gittikçe artmis ve Van B. King ile dansçilari 400 ün üzerinde konser vermis ,milyonlarca yeni fanlarina ulastigi TV show ve radyo programlarina katilmistir.

Sadece ‘Follow The Reader ‘ hit sarkisi olmadi , ayni zamanda single sarkilari olan ‘Bumpin (Keep On Bumpin)' ve ‘The Soca Gang ‘ da hit sarkisi olmustur.Herkesin uzun süre sarkiya katildigi birçok konser bunun kanitidir. Bu üç single sarkinin piyasaya çikmasinin ardindan ,uzun zamandir beklenen albüm diger birçok eglenceli sarkilarla birlikte piyasaya çikti.

Albümün piyasaya çikmasinin ardindan artik turlara çikma zamani gelmisti.Avrupanin güneyi ile baslayan turda Van B.King çok sevildi.Herkesin Soca ile dans etmeye baslamasi uzun zaman almadi.Fakat en büyük basari Van B. King'i kucaklayan ve gittiginiz her yerde onun sarkilarini duyabileceginiz Güney Amerikadan geldi. Ki o zamanlar Venezuela da caddede yürümek bile mümkün degidi. Heryerdeki çilgin hayranlari sayesinde Van B.King Güney Amerikada hit haline geldi.

Chacaron - SocaGangSizinde düsündügünüz gibi ‘Follow The Reader ‘sarkisinin , ‘Signan Al Lider' adinda Ispanyolca versiyonunu yapmak çok zaman almadi. Bu fikir harikaydi ve ‘Signan Al Lider' da hit sarki haline geldi. Venezuela'da her iki sarkida haftalarca ilk 5 de yer aldi.Venezuela'dan sonra Colombia ‘da da bu sarki haftalarca bir numarada kaldi.Ülkeler arasinda Van B.King ve Soca Gang'in yayilmasinda ne kadar zaman geçtiginin bir önemi yok.'Follow The Reader' sarkisinin piyasaya ilk çikisinin ardindan neredeyse üç yil boyunca çesitli ülkelerde hala bir numarada kalmaya devam etti.(Afrika.Avusturalya,Kanada ve Güney Amerikanin birçok bölgesinde)

Bugün ‘Chacaron' gibi yeni single sarkilarin piyasaya çikmasiyla Van B.King en iyi sarkilar listesinde tekrar yükselmeye basladi! Yeni haberler için burada kalin !

Simdilik size sunu söylüyoruz :

Eger parti istiyorsaniz,Van B.King ekibine katilin!